אודות

נעים מאוד, ענת צלניקר, יועצת לכלכלת המשפחה, בעלת BA בפסיכולוגיה וסטטיסטיקה, ובוגרת קורס יועצים ומאמנים לכלכלת המשפחה בשיטת אש-לידור.

הקריירה שלי כיועצת לכלכלת המשפחה נולדה לאחר מחאת האוהלים של שנת 2011, ומתוך כמה משברים פיננסים שחווינו כמשפחה, וגרמו לי להבין שניהול הכסף הוא קריטי ואי אפשר לחמוק ממנו, וכי האחריות על גורלנו הכלכלי מוטלת על כתפינו בלבד.

ארועים אלו הם שגרמו לי להתעניין וללמוד את התחום ומצאתי את עצמי מסייעת לחברים ולסובבים אותי על בסיס יומיומי. הבנתי שהאהבות הגדולות שלי בחיים (מלבד משפחתי, כמובן) הם אנשים ומספרים ובעיקר אני אוהבת לחבר ביניהם. 

 

כיום אני מרצה, מעבירה סדנאות בנושא ניהול כלכלי, מלמדת חינוך פיננסי במסגרות שונות, וכן מלווה ומובילה זוגות ויחידים בתהליכי התייעלות כלכלית.

 

בעקבות מפגשים עם אנשים רבים פיתחתי את שיטת MoneyUP™  – ליווי אונליין ליציאה מהמינוס, שיטה הנותנת כלים פשוטים וזמינים למעקב אחר ההוצאות וליציאה מהמינוס. בנוסף אני שותפה ומייסדת מיזם בעושר ובכושר – סדנאות לאורח חיים בריא וצמיחה כלכלית וכותבת בלוג "נקודת איזון" ובו תכנים ומידע בנושא התנהלות כלכלית וצרכנות חכמה.

 

המטרה שלי היא לעזור לכמה שיותר משפחות להגיע לרווחה כלכלית ולחיים נוחים, להשתמש בכסף בחוכמה, לפזר את הערפל בצמתי החיים החשובים, ולאפשר לקחת החלטות כלכליות מושכלות, המבוססות על ידע ולא על תחושות בטן.

אני עושה את כל אלו בתהליכים אישיים, בקורסים וסדנאות לקהל הרחב וגם בהרצאות בארגונים, מרכזים קהילתיים ועמותות חברתיות. 

לקביעת פגישה ניתן ליצור קשר
בטלפון 050-7899937 (הודעות מתקבלות בברכה)
באימייל anat.zelniker@gmail.com
או בדף צור קשר

 

שלך,
ענת צלניקר
יועצת לכלכלת המשפחה

Call Now Button